Jakie firmy oferują projektowanie ogrodów?

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: poniedziałek, 15, styczeń 2018 Super User

 

W takim dużym mieście jak będący stolicą Małopolski Kraków, projektowanie ogrodów jest przedmiotem działalności bardzo wielu firm. Tego rodzaju biura projektowe, do których należy newgardenstyle.pl cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród osób, które marzą o pięknym ogrodzie.

 

Samodzielne zaprojektowanie ogrodu nie należy do zadań najłatwiejszych.

 

Dlatego właśnie czy to w Krakowie, czy w innych miastach architekci krajobrazu cieszą się tak dużym zainteresowaniem i rzeczywiście nie mogą narzekać na brak zleceń. Najczęściej pracują oni w biurach projektowych, ale pewna ich część prowadzi także indywidualne praktyki. W takiej kwestii zatem jak projektowanie ogrodów, Kraków ma bardzo wiele do zaoferowania. Tutaj każdy znajdzie dokładnie taki projekt ogrodu, jakiego potrzebuje. Obecnie w Krakowie bardzo popularne są ogrody w nowoczesnym stylu. Wciąż nie brak jednak zwolenników bardziej tradycyjnego stylu. Wszyscy mogą zlecić projekt profesjonaliście, który połączy wszystkie upodobania i potrzeby.

 

Firmy, które wykonują projektowanie ogrodów, a Kraków ma ich bardzo wiele, pobierają za swoje usługi stosowne opłaty. Ich wysokość jest uzależniona od wielu czynników. Warto jednak mieć na uwadze pewne koszty, zanim poszuka się wykonawcy.

 

Rodzaj projektu

Przykładowa cena

Projekt ogrodu o powierzchni 300 m² – bez wizualizacji

700 zł

Projekt ogrodu o powierzchni 400 m² – bez wizualizacji

950 zł

Projekt ogrodu 400 m² z wizualizacją i opisem

1600 zł

Odsłony: 1622

Duży salon - rozpoczynamy akcję: ARANŻACJA!

  

Kiedy nadchodzi czas na remont