Dźwigi – Kraków proponuje doskonałe rozwiązania

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: sobota, 30, grudzień 2017 Super User

 

Tworzenie dużych konstrukcji i budynków wymaga specjalistycznych sprzętów, do których bez wątpienia należą dźwigi. Kraków nie należy do miast które narzekają na brak przebudów, remontów i nowych budowli, stąd też zapotrzebowanie na dźwigi w tym pięknym mieście jest ogromne. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom firma, którą znajdziemy tutaj oferuje wyjątkowo korzystne rozwiązania, w tym między innymi wynajem maszyn jak dźwigi – Kraków nie musi obawiać się ich niedoborów. Maszyny są wyjątkowo nowoczesne, posiadają liczne funkcje i dostępne są w szerokiej gamie różnorodnych modeli, możliwości udźwigu czy innych. Maszyny typu dźwigi przydają się zarówno na różnorodnych przebudowach dróg i wiaduktów, ale także podczas budów na posesjach prywatnych.

 

Tworzenie dużych konstrukcji i budynków wymaga specjalistycznych sprzętów, do których bez wątpienia należą dźwigi - Kraków.

 

Bez względu jednak na miejsce, koniecznej jest dostarczenie maszyn budowlanych na lokalizację docelową, a co za tym idzie konieczne jest poniesienie kosztów transportu, które przedstawione są pokrótce poniżej w tabeli:

 

Dźwigi Kraków rodzaj usługi

Dźwigi Kraków cennik za usługę

Opłata za przejazd dźwigu 10 ton

15 zł za km jazdy

Opłata za przejazd dźwigów większych

30-40 zł za km jazdy

Transport przeciwwag

ustalany jest indywidualnie

 

Odsłony: 1454

Duży salon - rozpoczynamy akcję: ARANŻACJA!

  

Kiedy nadchodzi czas na remont