Domy parterowe – gotowe projekty

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: poniedziałek, 21, sierpień 2017 Super User

 

Wykorzystywanie gotowych projektów do budowy swoich domów zyskuje z roku na rok coraz większą popularność. Firma https://www.homekoncept.com.pl/ i inne zajmujące się oferowaniem takich usług z roku na rok poszerzają ofertę o nowe projekty domów parterowych, piętrowych i innych.

Czy warto w ogóle zajrzeć do tego jakie domy parterowe oferują tego typu firmy? W tym artykule postaram się odpowiedzieć na to pytanie i pokazać zalety wybierania gotowych domów parterowych.

 

 

Zalety wybierania gotowych projektów

 

  • Przede wszystkim oszczędność – zarówno czasu jak i pieniędzy. Zlecenie zaprojektowania swojego wymarzonego domu architektowi będzie kosztowało więcej pieniędzy niż przejrzenie dostępnych projektów domów parterowych przez internet i wybranie tego, który spełnia Twoje wymagania. Poza tym w większości przypadków trwa to krócej.

 

  • Wiesz za co płacisz – płacisz za gotowy projekt, który wcześniej oglądałeś. Kupujesz po prostu wszystkie dokumenty niezbędne do tego, żebyś mógł wybudować dom parterowy, który wiedziałeś na projekcie. Nie kupujesz tutaj kota w worku.

 

  • Swoboda wyboru – możesz przeglądać projekty wtedy kiedy masz na to czas i ochotę. Nie musisz umawiać się na spotkania, planować ich z wyprzedzeniem. Jeżeli wolisz akurat obejrzeć coś w telewizji to masz taką możliwość.

 

  • Możliwość dopasowania projektu do twoich potrzeb – jeżeli chcesz coś zmienić w projekcie, to wystarczy wysłać zapytanie do firmy, która go oferuje. W większości przypadków da się wprowadzić zmiany.

 

Mały dom parterowy w górach.

 Mały dom parterowy w górach.


To według mnie są najważniejsze argumenty, które mówią o tym, żeby wybrać gotowy projekt domu parterowego. Oczywiście jeżeli zaczniesz przeglądać strony oferujące gotowe projekty i żaden z nich Ci się nie spodoba, to wtedy możesz zlecić to architektowi. Jednak według mnie powinieneś przynajmniej na nie zerknąć.

 

Odsłony: 830

Duży salon - rozpoczynamy akcję: ARANŻACJA!

  

Kiedy nadchodzi czas na remont