Odpowiednia nawierzchnia do poszczególnych pomieszczeń

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: wtorek, 15, listopad 2016 Super User

 

Planując wykonanie podłogi w domu przede wszystkim musimy dopasować jej charakter, styl i wytrzymałość do rodzaju pomieszczenia. W pierwszej kolejności należy określić kolorystykę danej powierzchni.

a) Musi ona współgrać z kolorystyką ścian i mebli. W kuchniach najczęściej użytkownicy decydują się na podłogę z płytek ceramicznych.

b) Pozwala to na wygodne sprzątanie. Płytki chronią również przed wilgocią i są dosyć odporne mechanicznie. Gotując nie raz może się zdarzyć, nie niektóre elementy wypadną na podłogę.

 

 

c) Dlatego takie znacznie ma jej trwałość. Nawierzchnia do łazienki tworzona jest również z płytek. Tutaj również duże znaczenie ma odporność na wodę. Podłoga stosowana w salonie musi być elegancka. Warto postawić na panele przypominające naturalne drewno. Są łatwe w montażu i w czyszczeniu, a przy tym na pewno zrobią wrażenie na gościach. W sypialni panele muszą mieć dużą grubość. Jest to miejsce, w którym często przebywamy dlatego nie warto stawiać na tanie rozwiązania. Ofertę dotyczącą urządzania wnętrza znajdziemy w sieci. Zobacz tutaj - projektant wnętrz kraków.  

Odsłony: 450

Duży salon - rozpoczynamy akcję: ARANŻACJA!

  

Kiedy nadchodzi czas na remont